My Wall zidni držač za TV 94,0 cm (37") - 218,4 cm (86”) okretni
- Kataloški br:
- 3473312 - 62
- Oznaka:
- H28-2L
- EAN:
- 4012386137658
- Kataloški br:
- 3473312 - 62
- Oznaka:
- H28-2L
- EAN:
- 4012386137658
My Wall zidni držač za TV 94,0 cm (37") - 218,4 cm (86”) okretni
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: okretni
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 94,0 cm (37") - 218,4 cm (86”)
- Nosivost (maks.) 50 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") 218,4 cm (86”) |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") - 218,4 cm (86”) |
| Tip držača | okretni |
| Maks. nosivost | 50 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 300 x 200 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 600 x 400 mm |
| Rotacija | 2 ° |
| Nagib (ispod) | -15 ° |
| Nagib (vrh) | 5 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 180 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 180 ° |
| Udaljenost od zida (min.) | 8.5 cm |
| Udaljenost od zida (maks.) | 50 cm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Doživite uzbudljive filmske večeri i osjećaj kina kao kod kuće. Zidni nosač za TV se okreće, naginje i može se podesiti vodoravno. U kombinaciji s promjenjivom udaljenošću od zida, zidni nosač za TV osigurava optimalno gledanje bez odsjaja u bilo kojoj prostoriji, bez obzira gdje sjedite. VESA nosač je prikladan za televizore od 37" - 86" (94 - 218 cm), a snažni krakovi zidnog nosača mogu podnijeti težinu do 50 kg. To znači da televizor sigurno visi na zidu čak i prilikom pomicanja. Labavi kablovi ili neugledna kabelska gužva više nisu problem zahvaljujući upravljanju kabelima integriranom u zidni nosač, a cijela postavka ostaje čista i uredna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





