NEC Beamer P721Q DLP 7200 ANSI lumena 3840 x 2160 UHD 4K 3D reality, ugrađeni zvučnik, funkcija zumiranja
- Kataloški br:
- 3413340 - 62
- Oznaka:
- 60006067
- EAN:
- 4550556133869
- Kataloški br:
- 3413340 - 62
- Oznaka:
- 60006067
- EAN:
- 4550556133869
NEC Beamer P721Q DLP 7200 ANSI lumena 3840 x 2160 UHD 4K 3D reality, ugrađeni zvučnik, funkcija zumiranja
26,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 7200 ANSI lumena
- Projektor - rezolucija: 3840 x 2160 UHD 4K
- Dinamički kontrast: 3000000 : 1
- 3D reality, ugrađeni zvučnik, funkcija zumiranja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DLP |
| Područje primjene | uredski projektor domaći kino/hd projektor |
| ANSI-lumen | 7200 ANSI lumena |
| Dinamički kontrast | 3000000 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | 3D reality ugrađeni zvučnik funkcija zumiranja |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 20000 h |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Priključci | HDMI vga RJ45 USB 2.0 tip a rs232 |
| Maks. projekcijski razmak | 0.02 m |
| Dijagonala slike | 1,524 - 7,62 m |
| Radna buka ECO | 34 dB |
| Maks. radna buka | 36 dB |
| dim. | (Š x V x D) 486 x 176 x 432.5 mm |
| Širina | 486 mm |
| Visina | 176 mm |
| Dubina | 432.5 mm |
| Težina | 14.7 kg |
| Boja | bijela |
| Potrošnja struje u pogonu | 520 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Pogonski napon (detalji) | 100 – 240 V |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Rezolucija | 3840 x 2160 UHD 4K |
| PC rezolucije | 3840 x 2160 UHD |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| 0 - 45 °C | |
| 7200 ANSI Lumen | |
| da | |
| 20 - 80 % | |
| da | |
| 36 dB | |
| ne | |
| ne | |
| 1524 - 7620 mm (60 - 300") | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 20000 h | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 85 % | |
| -10 - 60 °C | |
| da | |
| 34 dB | |
| ne | |
| ne |
Opis
Opis
Sharpov 4K/UHD projektor P721Q
S oštrom 4K/UHD rezolucijom bez piksela i svjetlinom od 7200 ANSI lumena, laserski projektor Sharp P721Q pruža detaljne slike iznimno visoke kvalitete. Novi DLP modeli iz Sharpove linije projektora temelje se na dugogodišnjem iskustvu tvrtke NEC u području visokokvalitetnih projekcijskih sustava. Postavili su nove standarde u projekciji slika velikih razmjera u konferencijskim dvoranama, muzejima i sveučilištima.
Tijekom dugog vijeka trajanja uređaja, koji iznosi preko 20 000 sati, nije potrebno održavanje. Zahvaljujući inkapsuliranoj optičkoj jedinici i laserskom izvoru svjetlosti, nema potrebe za promjenom filtera ili lampi. Profesionalne opcije instalacije osiguravaju precizno poravnanje slike putem motoriziranih funkcija zumiranja i fokusiranja, uz potpuno motorizirano pomicanje objektiva za precizan i jasan prikaz. Vrlo svestran projektor lako se postavlja, što pojednostavljuje instalaciju i može smanjiti troškove instalacije. Novi modeli odgovaraju skupini rizika 2, što znači da je siguran i nesmetan rad moguć bez posebnih sigurnosnih mjera.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Izvanredna kvaliteta slike – potpuno novo iskustvo gledanja s rezolucijom do 4K UHD bez piksela za velike, detaljne slike
- Optička jedinica s IP5X zaštitom – Sprječava ulazak prašine kako bi se održala visoka kvaliteta slike tijekom vremena
- Napredno upravljanje nizom boja – uklanja efekte duge
- Profesionalna i fleksibilna instalacija – svestrane značajke projekcije omogućuju jednostavnu instalaciju projektora, čime se smanjuju troškovi instalacije
- Nema više potrebe za zamjenom žarulje – zahvaljujući laserskom izvoru svjetlosti moguće je do 20 000 sati rada bez održavanja
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





