Neomounts AV2-500BL komplet za montažu crna
- Kataloški br:
- 3342093 - 62
- Oznaka:
- AV2-500BL
- EAN:
- 8717371442651
- Kataloški br:
- 3342093 - 62
- Oznaka:
- AV2-500BL
- EAN:
- 8717371442651
Neomounts AV2-500BL komplet za montažu crna
315.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet za montažu |
| Boja | crna |
| Maks. nosivost | 10 kg |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 3 kg |
| Širina | 900 mm |
| Visina | 416 mm |
| Dubina | 31 mm |
| dim. | (Š x V x D) 900 x 416 x 31 mm |
| Izgled tipkovnice | engleski, qwerty |
| Oznaka za tip proizvoda | Zubehör TFT/LCD-TV |
Opis
Opis
Neomounts AV2-500BL je univerzalni komplet video trake za ekrane minimalne veličine 43" i VESA uzorkom otvora od 200x200 do 800x600 mm. Vrlo robustan, stabilan i svestran komplet ima maksimalnu nosivost od 10 kg i može se montirati iznad i ispod zaslona. Za maksimalnu primjenjivost, i nosač za video traku i nosač za stražnju ploču mogu se neovisno podešavati po visini.
AV2-500BL video bar kit je kompatibilan s većinom video barova*, PTZ kamera i zvučnih traka, uključujući zvučnike Logitech Rally Plus. Montažne rupe mogu varirati u širini i visini kako bi se osigurala najšira moguća primjenjivost. VESA okvir može se podešavati po visini i širini (200/400/600/800) i može se montirati na zid, pod pa čak i na strop. Instalacija je jednostavna unatoč brojnim opcijama, također zahvaljujući niveliranju pomoću ravnala za savršeno poravnanje zaslona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
AV2-500BL video bar kit je kompatibilan s većinom video barova*, PTZ kamera i zvučnih traka, uključujući zvučnike Logitech Rally Plus. Montažne rupe mogu varirati u širini i visini kako bi se osigurala najšira moguća primjenjivost. VESA okvir može se podešavati po visini i širini (200/400/600/800) i može se montirati na zid, pod pa čak i na strop. Instalacija je jednostavna unatoč brojnim opcijama, također zahvaljujući niveliranju pomoću ravnala za savršeno poravnanje zaslona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
* Neomounts AV2-500BL komplet video trake je univerzalan i prikladan za bilo koju vrstu video trake, bez obzira na marku ili model, unutar raspona montažnog nosača (pogledajte crtež). Osim toga, AV2-500BL je optimiziran za sljedeće specifične video trake: - Bose Professional VB1 i VB-S - Uredan bar i Bar Pro - Poly Studio, Studio X70 protiv Studio X30 - Jabra Panacast 50 - Logitech Meetup, Rally Bar, Rally Bar Mini, Rally Bar Huddle i Rally Plus - Cisco Webex Room Kit Plus - Yealink MSpeaker II, MeetingBar A30, MeetingEye 400 i MeetingEye 600
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





