Neomounts CL35-340BL22 stropni nosač za TV 58,4 cm (23") - 106,7 cm (42") stropni nosač, podesiv po visini, okretni, mog
- Kataloški br:
- 3412085 - 62
- Oznaka:
- CL35-340BL22
- EAN:
- 8717371447472
- Kataloški br:
- 3412085 - 62
- Oznaka:
- CL35-340BL22
- EAN:
- 8717371447472
Neomounts CL35-340BL22 stropni nosač za TV 58,4 cm (23") - 106,7 cm (42") stropni nosač, podesiv po visini, okretni, mog
310.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stropni nosač, podesiv po visini, okretni, mogučnost savijana
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 58,4 cm (23") - 106,7 cm (42")
- Nosivost (maks.) 90 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni nosač za TV |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") 59,7 cm (23,5") 59,9 cm (23,6") 60,5 cm (23,8") 61 cm (24") 61,2 cm (24,1") 62,2 cm (24,5") 63,5 cm (25") 66 cm (26") 66,0 cm (26") 68,6 cm (27") 71,1 cm (28") 73,7 cm (29") 76,2 cm (30") 78,7 cm (31") 80 cm (31,5") 80,0 cm (31,5") 81,3 cm (32") 83,8 cm (33") 86,4 cm (34") 88,9 cm (35") 91,4 cm (36") 94,0 cm (37") 95,3 cm (37,5") 96,5 cm (38") 99,1 cm (39") 101,6 cm (40") 104,1 cm (41") 106,7 cm (42") |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") - 106,7 cm (42") |
| Tip držača | stropni nosač podesiv po visini okretni mogučnost savijana |
| Maks. nosivost | 90 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 100 x 100 mm 100 x 200 mm 200 x 100 mm 200 x 200 mm |
| Rotacija | 3 ° |
| Nagib (ispod) | 20 ° |
| Nagib (vrh) | 5 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 180 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 180 ° |
| Tlo-/Udaljenost od stropa (min.) | 1060 mm |
| Tlo-/Udaljenost od stropa (maks.) | 1560 mm |
| Širina | 226 mm |
| Visina | 1680 mm |
| Dubina | 168 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 6.72 kg |
| dim. | (Š x V x D) 226 x 1680 x 168 mm |
| Ugradbeni zaslon | 2 Zaslon(i) |
| 1060 - 1560 mm | |
| 100 x 100 mm | |
| 200 x 200 mm | |
| da | |
| 3 ° | |
| da | |
| da | |
| 45 kg | |
| 16.8 cm | |
| da | |
| 8.1 kg | |
| da |
Opis
Opis
Neomounts CL35-340BL22 je potpuno pomični stropni nosač za dva ravna ekrana do 43". Jedinstvena funkcija nagiba (25°) i okretanja (360°) omogućuje podešavanje nosača optimalnom kutu gledanja. Za savršenu ugradnju moguće je podešavanje visine.
Stropni nosač se lako podešava po visini od 106 do 156 cm i ima nosivost od 45 kg. CL35-340BL22 je prikladan za ekrane s VESA rasporedom rupa od 100x100 do 200x200 mm. Praktični sustav za upravljanje kabelima skriva i vodi kabele od stropa do ekrana. Nosač ima podesivi kut montaže za kose stropove i dolazi s dodatnim poklopcem za ugradnju na spuštene stropove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Stropni nosač se lako podešava po visini od 106 do 156 cm i ima nosivost od 45 kg. CL35-340BL22 je prikladan za ekrane s VESA rasporedom rupa od 100x100 do 200x200 mm. Praktični sustav za upravljanje kabelima skriva i vodi kabele od stropa do ekrana. Nosač ima podesivi kut montaže za kose stropove i dolazi s dodatnim poklopcem za ugradnju na spuštene stropove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





