Neomounts CL35-440BL16XL stropni nosač za TV 94,0 cm (37") - 177,8 cm (70") stropni nosač, podesiv po visini, okretni, m
- Kataloški br:
- 3412087 - 62
- Oznaka:
- CL35-440BL16XL
- EAN:
- 8717371448509
- Kataloški br:
- 3412087 - 62
- Oznaka:
- CL35-440BL16XL
- EAN:
- 8717371448509
Neomounts CL35-440BL16XL stropni nosač za TV 94,0 cm (37") - 177,8 cm (70") stropni nosač, podesiv po visini, okretni, m
390.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stropni nosač, podesiv po visini, okretni, mogučnost savijana
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 94,0 cm (37") - 177,8 cm (70")
- Nosivost (maks.) 50 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni nosač za TV |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") 95,3 cm (37,5") 96,5 cm (38") 99,1 cm (39") 101,6 cm (40") 104,1 cm (41") 106,7 cm (42") 109,2 cm (43") 111,8 cm (44") 114,3 cm (45") 116,8 cm (46") 119,4 cm (47") 121,9 cm (48") 124,5 cm (49") 127,0 cm (50") 129,5 cm (51") 132,1 cm (52") 134,6 cm (53") 137,2 cm (54") 139,7 cm (55") 142,2 cm (56") 144,8 cm (57") 147,3 cm (58") 149,9 cm (59") 152,4 cm (60") 154,9 cm (61") 157,5 cm (62") 160,0 cm (63") 162,6 cm (64") 165,1 cm (65") 167,6 cm (66") 170,2 cm (67") 172,7 cm (68") 175,3 cm (69") 177,8 cm (70") |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") - 177,8 cm (70") |
| Tip držača | stropni nosač podesiv po visini okretni mogučnost savijana |
| Maks. nosivost | 50 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 100 mm 200 x 200 mm 200 x 300 mm 200 x 400 mm 300 x 100 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 500 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 600 x 400 mm |
| Rotacija | 3 ° |
| Nagib (ispod) | 25 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 180 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 180 ° |
| Tlo-/Udaljenost od stropa (min.) | 2500 mm |
| Tlo-/Udaljenost od stropa (maks.) | 3000 mm |
| Širina | 680 mm |
| Visina | 3220 mm |
| Dubina | 138 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 8.72 kg |
| dim. | (Š x V x D) 680 x 3220 x 138 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| Podržani monitori | 1 |
| 2500 - 3000 mm | |
| 150 x 200 mm | |
| 600 x 400 mm | |
| da | |
| 3 ° | |
| 50 kg | |
| da | |
| da | |
| 13.8 cm | |
| da | |
| 10.2 kg | |
| da |
Opis
Opis
Neomounts CL35-440BL16XL je ultra dugi, potpuno pokretni stropni nosač za ravne ekrane do 70". Jedinstvena funkcija nagiba (25°) i okretanja (360°) omogućuje podešavanje nosača optimalnom kutu gledanja. Za savršenu ugradnju moguće je podešavanje visine.
Stropni nosač ima ekstra dugu šipku koja se lako podešava po visini od 250 do 300 cm i ima nosivost od 50 kg. CL35-440BL16XL je prikladan za ekrane s VESA rasporedom rupa od 150x200 do 600x400 mm. Praktični sustav za upravljanje kabelima skriva i vodi kabele od stropa do ekrana. Nosač ima podesivi kut montaže za kose stropove i dolazi s dodatnim poklopcem za ugradnju na spuštene stropove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Stropni nosač ima ekstra dugu šipku koja se lako podešava po visini od 250 do 300 cm i ima nosivost od 50 kg. CL35-440BL16XL je prikladan za ekrane s VESA rasporedom rupa od 150x200 do 600x400 mm. Praktični sustav za upravljanje kabelima skriva i vodi kabele od stropa do ekrana. Nosač ima podesivi kut montaže za kose stropove i dolazi s dodatnim poklopcem za ugradnju na spuštene stropove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





