Neomounts DS22-840BL6 stolna utičnica crna utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412088 - 62
- Oznaka:
- DS22-840BL6
- EAN:
- 8717371448516
- Kataloški br:
- 3412088 - 62
- Oznaka:
- DS22-840BL6
- EAN:
- 8717371448516
Neomounts DS22-840BL6 stolna utičnica crna utičnica 1 kom.
145.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3x AC izlaza 3680 W
- Izlaz UPS-A 18 W
- 2x USVB-C izlaz 20 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna utičnica |
| Određene značajke letve s utičnicama | s USB-om s USB-C® s prekidačem |
| Utičnice | 3 |
| Duljina kabela | 1.4 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Vrsta montaže | stezna nožica |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Radni napon | 230 V |
| Boja | crna |
| Dužina | 340 mm |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 34 mm |
| Težina | 680 g |
| 3 AC-Ausgänge | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| 20 W | |
| da | |
| ne | |
| 800 g |
Opis
Opis
Optimizirajte svoj radni prostor uz Neomounts DS22-840BL6 VOLT stolnu utičnicu, koja osigurava red i učinkovitost na vašem stolu. VOLT ima tri Schuko utičnice ispod ploče stola za napajanje uređaja poput rezača dokumenata, pisača ili monitora te za skrivanje kabela za čisto i uredno radno mjesto.
Na vrhu se nalaze praktični USB-A i USB-C priključci, uključujući dva priključka s 20W Power Delivery (PD) za brzo punjenje, tako da vaši uređaji ostaju napajani cijeli dan. Ovaj svestrani dizajn maksimizira udobnost i osigurava organiziran radni prostor.
Stolna utičnica VOLT može se instalirati za nekoliko sekundi zahvaljujući jednostavnoj stezaljci. S kabelom za napajanje duljine 1,4 metra, DS22-840BL6 se lako prilagođava raznim uredskim ili kućnim okruženjima. Stolna utičnica VOLT ima Schuko utikač tipa F.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Na vrhu se nalaze praktični USB-A i USB-C priključci, uključujući dva priključka s 20W Power Delivery (PD) za brzo punjenje, tako da vaši uređaji ostaju napajani cijeli dan. Ovaj svestrani dizajn maksimizira udobnost i osigurava organiziran radni prostor.
Stolna utičnica VOLT može se instalirati za nekoliko sekundi zahvaljujući jednostavnoj stezaljci. S kabelom za napajanje duljine 1,4 metra, DS22-840BL6 se lako prilagođava raznim uredskim ili kućnim okruženjima. Stolna utičnica VOLT ima Schuko utikač tipa F.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





