Neomounts DS42-430BL12 postolje za televizor 58,4 cm (23") - 109,2 cm (43") stalak, okretni
- Kataloški br:
- 3412090 - 62
- Oznaka:
- DS42-430BL12
- EAN:
- 8717371445348
- Kataloški br:
- 3412090 - 62
- Oznaka:
- DS42-430BL12
- EAN:
- 8717371445348
Neomounts DS42-430BL12 postolje za televizor 58,4 cm (23") - 109,2 cm (43") stalak, okretni
170.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stalak, okretni
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 58,4 cm (23") - 109,2 cm (43")
- Nosivost (maks.) 50 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje za televizor |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") 59,7 cm (23,5") 59,9 cm (23,6") 60,5 cm (23,8") 61 cm (24") 61,2 cm (24,1") 62,2 cm (24,5") 63,5 cm (25") 66 cm (26") 66,0 cm (26") 68,6 cm (27") 71,1 cm (28") 73,7 cm (29") 76,2 cm (30") 78,7 cm (31") 80 cm (31,5") 80,0 cm (31,5") 81,3 cm (32") 83,8 cm (33") 86,4 cm (34") 88,9 cm (35") 91,4 cm (36") 94,0 cm (37") 95,3 cm (37,5") 96,5 cm (38") 99,1 cm (39") 101,6 cm (40") 104,1 cm (41") 106,7 cm (42") 109,2 cm (43") |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") - 109,2 cm (43") |
| Tip držača | stalak okretni |
| Maks. nosivost | 50 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 100 x 100 mm 100 x 200 mm 200 x 100 mm 200 x 200 mm |
| Raspon rotacije (lijevo) | 30 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 30 ° |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 450 mm |
| Dubina | 125 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 2 kg |
| dim. | (Š x V x D) 220 x 450 x 125 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| 100 x 100 mm | |
| 200 x 200 mm | |
| 50 kg | |
| 12.5 cm | |
| da | |
| 2.5 kg |
Opis
Opis
Neomounts DS42-430BL12 je uklonjivi stolni nosač za TV ekrane do 43" s nosivošću od 50 kg. Nosač za TV ima praktičnu mogućnost zakretanja (60°) za jednostavno postavljanje TV-a pod optimalni kut gledanja.
DS42-430BL12 je prikladan za sita koja odgovaraju uzorku rupa od 100x100 do 200x200 mm. Za nestandardne uzorke rupa, Neomounts nudi razne opcionalne VESA adapterske ploče. Zahvaljujući unutarnjem usmjeravanju kabela, kabeli se mogu uredno provući kroz stup i ploču stola. Pričvrstiva vijcima osigurava čvrstu ugradnju nosača za TV na ploču stola.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
DS42-430BL12 je prikladan za sita koja odgovaraju uzorku rupa od 100x100 do 200x200 mm. Za nestandardne uzorke rupa, Neomounts nudi razne opcionalne VESA adapterske ploče. Zahvaljujući unutarnjem usmjeravanju kabela, kabeli se mogu uredno provući kroz stup i ploču stola. Pričvrstiva vijcima osigurava čvrstu ugradnju nosača za TV na ploču stola.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





