Neomounts DS45-430BL16 postolje za televizor 68,6 cm (27") - 177,8 cm (70") stalak, okretni
- Kataloški br:
- 3412093 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL16
- EAN:
- 8717371445102
- Kataloški br:
- 3412093 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL16
- EAN:
- 8717371445102
Neomounts DS45-430BL16 postolje za televizor 68,6 cm (27") - 177,8 cm (70") stalak, okretni
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stalak, okretni
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 68,6 cm (27") - 177,8 cm (70")
- Nosivost (maks.) 40 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje za televizor |
| Pogodno za | 68,6 cm (27") 71,1 cm (28") 73,7 cm (29") 76,2 cm (30") 78,7 cm (31") 80 cm (31,5") 80,0 cm (31,5") 81,3 cm (32") 83,8 cm (33") 86,4 cm (34") 88,9 cm (35") 91,4 cm (36") 94,0 cm (37") 95,3 cm (37,5") 96,5 cm (38") 99,1 cm (39") 101,6 cm (40") 104,1 cm (41") 106,7 cm (42") 109,2 cm (43") 111,8 cm (44") 114,3 cm (45") 116,8 cm (46") 119,4 cm (47") 121,9 cm (48") 124,5 cm (49") 127,0 cm (50") 129,5 cm (51") 132,1 cm (52") 134,6 cm (53") 137,2 cm (54") 139,7 cm (55") 142,2 cm (56") 144,8 cm (57") 147,3 cm (58") 149,9 cm (59") 152,4 cm (60") 154,9 cm (61") 157,5 cm (62") 160,0 cm (63") 162,6 cm (64") 165,1 cm (65") 167,6 cm (66") 170,2 cm (67") 172,7 cm (68") 175,3 cm (69") 177,8 cm (70") |
| Pogodno za | 68,6 cm (27") - 177,8 cm (70") |
| Tip držača | stalak okretni |
| Maks. nosivost | 40 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 200 x 400 mm 300 x 100 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 440 x 400 mm 500 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 600 x 400 mm |
| Raspon rotacije (lijevo) | 35 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 35 ° |
| Širina | 660 mm |
| Visina | 795 mm |
| Dubina | 280 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 7.6 kg |
| dim. | (Š x V x D) 660 x 795 x 280 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| 0 - 116 mm | |
| 200 x 200 mm | |
| 600 x 400 mm | |
| da | |
| 40 kg | |
| 28 cm | |
| da | |
| 8.4 kg |
Opis
Opis
Neomounts DS45-430BL16 je TV stolni stalak za ekrane do 70" s nosivošću od 40 kg. TV stalak ima praktičnu mogućnost okretanja (70°) za jednostavno postavljanje televizora pod optimalni kut gledanja. Osim toga, TV stalak se može podesiti po visini u jedan od tri unaprijed postavljena položaja.
Robusna staklena baza DS45-430BL16 osigurava dodatnu stabilnost zaslona, čak i pri maksimalnoj veličini i težini. To je izvrsno rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni TV stalak. Osim toga, DS45-430BL16 nudi i fleksibilnost u korištenju ekrana, jer se TV stalak po potrebi može lako premjestiti na drugo mjesto.
DS45-430BL16 je prikladan za sita koja odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 600x400 mm. Za nestandardne uzorke rupa, Neomounts nudi razne opcionalne VESA adapterske ploče. Zahvaljujući praktičnim kopčama za kabele, kabeli se mogu uredno sakriti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Robusna staklena baza DS45-430BL16 osigurava dodatnu stabilnost zaslona, čak i pri maksimalnoj veličini i težini. To je izvrsno rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni TV stalak. Osim toga, DS45-430BL16 nudi i fleksibilnost u korištenju ekrana, jer se TV stalak po potrebi može lako premjestiti na drugo mjesto.
DS45-430BL16 je prikladan za sita koja odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 600x400 mm. Za nestandardne uzorke rupa, Neomounts nudi razne opcionalne VESA adapterske ploče. Zahvaljujući praktičnim kopčama za kabele, kabeli se mogu uredno sakriti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





