Neomounts DS45-430BL18 postolje za televizor 114,3 cm (45") - 228,6 cm (90") stalak, podesiv po visini
- Kataloški br:
- 3412094 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL18
- EAN:
- 8717371445287
- Kataloški br:
- 3412094 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL18
- EAN:
- 8717371445287
Neomounts DS45-430BL18 postolje za televizor 114,3 cm (45") - 228,6 cm (90") stalak, podesiv po visini
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stalak, podesiv po visini
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 114,3 cm (45") - 228,6 cm (90")
- Nosivost (maks.) 60 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje za televizor |
| Pogodno za | 114,3 cm (45") 116,8 cm (46") 119,4 cm (47") 121,9 cm (48") 124,5 cm (49") 127,0 cm (50") 129,5 cm (51") 132,1 cm (52") 134,6 cm (53") 137,2 cm (54") 139,7 cm (55") 142,2 cm (56") 144,8 cm (57") 147,3 cm (58") 149,9 cm (59") 152,4 cm (60") 154,9 cm (61") 157,5 cm (62") 160,0 cm (63") 162,6 cm (64") 165,1 cm (65") 167,6 cm (66") 170,2 cm (67") 172,7 cm (68") 175,3 cm (69") 177,8 cm (70") 180,3 cm (71") 182,9 cm (72") 185,4 cm (73") 188,0 cm (74") 190,5 cm (75") 193,0 cm (76") 195,6 cm (77") 198,1 cm (78") 200,7 cm (79") 203,2 cm (80") 208,3 cm (82") 213,4 cm (84") 215,9 cm (85") 218,4 cm (86”) 228,6 cm (90") |
| Pogodno za | 114,3 cm (45") - 228,6 cm (90") |
| Tip držača | stalak podesiv po visini |
| Maks. nosivost | 60 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 200 x 400 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 500 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 600 x 400 mm 800 x 200 mm 800 x 400 mm |
| Širina | 940 mm |
| Visina | 875 mm |
| Dubina | 373 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 5.25 kg |
| dim. | (Š x V x D) 940 x 875 x 373 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| 0 - 100 mm | |
| 200 x 200 mm | |
| 800 x 400 mm | |
| da | |
| 60 kg | |
| 37.3 cm | |
| 5.7 kg |
Opis
Opis
Neomounts DS45-430BL18 je TV stolni stalak za ekrane do 90" s nosivošću od 60 kg. TV stalak se može podesiti po visini kako bi se postigao optimalan položaj za gledanje.
Za maksimalnu kompatibilnost, DS45-430BL18 je prikladan za zaslone koji odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 800x400 mm. Osim toga, DS45-430BL19 dostupan je i za nestandardne VESA uzorke rupa. Nosač za TV DS45-430BL18 izvrsno je rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni stalak za TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Za maksimalnu kompatibilnost, DS45-430BL18 je prikladan za zaslone koji odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 800x400 mm. Osim toga, DS45-430BL19 dostupan je i za nestandardne VESA uzorke rupa. Nosač za TV DS45-430BL18 izvrsno je rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni stalak za TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





