Neomounts DS45-430BL19 postolje za televizor 58,4 cm (23") - 190,5 cm (75") stalak, podesiv po visini
- Kataloški br:
- 3412095 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL19
- EAN:
- 8717371445294
- Kataloški br:
- 3412095 - 62
- Oznaka:
- DS45-430BL19
- EAN:
- 8717371445294
Neomounts DS45-430BL19 postolje za televizor 58,4 cm (23") - 190,5 cm (75") stalak, podesiv po visini
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: stalak, podesiv po visini
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 58,4 cm (23") - 190,5 cm (75")
- Nosivost (maks.) 40 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje za televizor |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") 59,7 cm (23,5") 59,9 cm (23,6") 60,5 cm (23,8") 61 cm (24") 61,2 cm (24,1") 62,2 cm (24,5") 63,5 cm (25") 66 cm (26") 66,0 cm (26") 68,6 cm (27") 71,1 cm (28") 73,7 cm (29") 76,2 cm (30") 78,7 cm (31") 80 cm (31,5") 80,0 cm (31,5") 81,3 cm (32") 83,8 cm (33") 86,4 cm (34") 88,9 cm (35") 91,4 cm (36") 94,0 cm (37") 95,3 cm (37,5") 96,5 cm (38") 99,1 cm (39") 101,6 cm (40") 104,1 cm (41") 106,7 cm (42") 109,2 cm (43") 111,8 cm (44") 114,3 cm (45") 116,8 cm (46") 119,4 cm (47") 121,9 cm (48") 124,5 cm (49") 127,0 cm (50") 129,5 cm (51") 132,1 cm (52") 134,6 cm (53") 137,2 cm (54") 139,7 cm (55") 142,2 cm (56") 144,8 cm (57") 147,3 cm (58") 149,9 cm (59") 152,4 cm (60") 154,9 cm (61") 157,5 cm (62") 160,0 cm (63") 162,6 cm (64") 165,1 cm (65") 167,6 cm (66") 170,2 cm (67") 172,7 cm (68") 175,3 cm (69") 177,8 cm (70") 180,3 cm (71") 182,9 cm (72") 185,4 cm (73") 188,0 cm (74") 190,5 cm (75") |
| Pogodno za | 58,4 cm (23") - 190,5 cm (75") |
| Tip držača | stalak podesiv po visini |
| Maks. nosivost | 40 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 200 x 400 mm 300 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 200 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 500 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 600 x 400 mm 800 x 200 mm 800 x 400 mm |
| Širina | 426 mm |
| Visina | 735 mm |
| Dubina | 355 mm |
| Boja | crna |
| Material (detalji) | Čelik |
| Težina | 2.4 kg |
| dim. | (Š x V x D) 426 x 735 x 355 mm |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
| 0 - 62 mm | |
| 200 x 200 mm | |
| 800 x 400 mm | |
| da | |
| 40 kg | |
| 35.5 cm | |
| 2.6 kg |
Opis
Opis
Neomounts DS45-430BL19 je stolni TV stalak za ekrane do 75" s nosivošću od 40 kg. TV stalak se može podesiti po visini kako bi se postigao optimalan položaj za gledanje.
Za maksimalnu kompatibilnost, DS45-430BL19 je prikladan za zaslone koji odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 800x400 mm. Osim toga, DS45-430BL19 dostupan je i za nestandardne VESA uzorke rupa. Nosač za TV DS45-430BL19 izvrsno je rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni stalak za TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Za maksimalnu kompatibilnost, DS45-430BL19 je prikladan za zaslone koji odgovaraju uzorku rupa od 200x200 do 800x400 mm. Osim toga, DS45-430BL19 dostupan je i za nestandardne VESA uzorke rupa. Nosač za TV DS45-430BL19 izvrsno je rješenje za one koji ne žele bušiti rupe u zidu ili više nemaju originalni stalak za TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





