NIKKOHM RPM300XR200JZ00 Snažan otpor 0.2 Ohm Vijčani priključak SOT227 300 W 5 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RPM300XR200JZ00
Oznaka:
RPM300XR200JZ00
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 38 x 25 x 11.8 mm
Duljina
38 mm
Elastičnost
300 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+155 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
SOT227
Otpornost
0,2 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
25 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
RPM300XR200JZ00
Tip dizajna
vijčani spoj
Tolerancija ±
5 %
Visina
11.8 mm