Osram Automotive brzi start sustav BATTERYstart PRO 1000 OEBSPL1000 Struja pri startu (12 V)=1000 A USB priključak 2x
Kataloški br:
Oznaka:
OEBSPL1000
Oznaka:
OEBSPL1000
Main product image
1/30
Izdvojeno & Detalji
  • Litij-ionska kobaltna baterija (LiCoO2)
  • Integrirane sigurnosne značajke
  • Lagani litij starter
  • Opcija brzog punjenja
  • Snažni 1500 vršnih ampera
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
dim.(D x Š x V) 190.00 x 74.00 x 227.00 mm
Vrsta proizvodabrzi start sustav
Punjenje putemUSB-C®
Baterije1 St.
Određene značajkeUSB priključak 2x
Težina600.00 g
Širina74.00 mm
Visina227.00 mm
Dužina190.00 mm
Vršna snaga (12 V)1500 A
Struja pri startu (12 V)1000 A