Royalohm HP02WAF2203TCE precizni otpornik 220 kΩ SMD 0402 0.1 W 1 % 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP02WAF2203TCE
Oznaka:
HP02WAF2203TCE
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba0402
Otpor220 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %