Royalohm HP02WAF3602TCE precizni otpornik 36 kΩ SMD 0402 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP02WAF3602TCE
Oznaka:
HP02WAF3602TCE
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba0402
Otpor36 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C