Royalohm HP02WAF3900TCE precizni otpornik 390 Ω SMD 0402 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP02WAF3900TCE
Oznaka:
HP02WAF3900TCE
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba0402
Otpor390 Ω
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C