Samolaminirajuće etikete za ručno označavanje kablova TKM50WE-N TE Connectivity
Tehničke specifikacije
Boja polja za označavanje
bijela
Boja proizvođača
bijela
prozirna
Broj etiketa
90
Duljina
50 mm
Duljina etikete
25 mm
Maksimalna temperatura
+120 °C
Materijal
vinil
Minimalna temperatura
-30 °C
Područje označavanja
25x15 mm
Posebnosti
otporno na habanje
otporan na razmazivanje
sa zaštitnim laminatom
otporan na ulja
otporan na vodu
Proizvođački dio br.
Sadržaj
90 sati
Širina
25 mm
Širina područja označavanja
15 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
TKM50WE-N
Vrsta proizvoda
oznaka kabela
Opis
Opis
Značajke i prednosti:
Na nečitljivost oznake može dovesti.
Štiti tiskane informacije od kemikalija i česta rukovanja
Isporučuje se kao praktičan džepni paket i uklapa se u bilo koju kutiju za alate
Otporan na prljavštinu, vodu, alkohol, benzin, ulja i masti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
  • Etikete za označavanje kablova 25 x 15 mm polje za označavanje: bijele boje TE Connectivity 7-1768048-7 TKM50WE-N Anzahl Etiketten: 90