Schottky-dioda NXP BYV 28-200,kućište DO 35, napon(U) 200 V
Kataloški br:
Oznaka:
BYV28-200
Oznaka:
BYV28-200
Tehničke specifikacije
Kućište
SOD-64
Napon zatvaranja U(R)
200 V
Povratna struja I(r)
1 µA
Prednja struja I(F)
3.5 A
Prednji napon U(F)
1.1 V
Proizv. skr.
VIS
Proizvođač
Vishay
Prolazni napon reference
5 A
Radna temperatura (maks.)
+175 °C
Radna temperatura (min.)
-55 °C
Sperrstrom I(r)-referentna
200 V
Tip
BYV28-200
Vrijeme odgode zaključavanja T (rr)
30 ns
Vrsta montaže
Otvor za skoznik
Vrsta proizvoda
lavinska dioda
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • Avalanche dioda Vishay BYV28-200 SOD-64 200 V 3.5 A