SEPA PLB60A24SE16A Aksijalni ventilator 24 V/DC 36.7 m³/h (D x Š x V) 60 x 60 x 25 mm
Kataloški br:
Oznaka:
PLB60A24SE16A
Oznaka:
PLB60A24SE16A
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
4500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 60 x 60 x 25 mm
Duljina
60 mm
Dužina kabela
30,00 cm
Maksimalna potrošnja energije
60 mA
Maksimalna temperatura
+70 °C
Maksimalni pritisak
55,6 Pa
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Protok zraka
36,7 m³/h
Razina buke (maks.)
36 dB
Širina
60 mm
Tip
PLB60A24SE16A
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
25 mm