TE Connectivity ROX1G47R Metalnoslojni otpor 47 Ohm Aksijalno ožičen 1 W 2 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5 mm x 12 mm
Duljina
12 mm
Elastičnost
1w
Koeficijent temperature
300 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
47 Ω
Promjer
5 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
ROX1G47R
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
2 %