TE Connectivity ROX1SJ100K Metalnoslojni otpor 100 kOhm Aksijalno ožičen 1 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5 mm x 12 mm
Duljina
12 mm
Elastičnost
1w
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
100 kΩ
Promjer
5 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
ROX1SJ100K
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %