TE Connectivity ROX1SJ2K2 Metalnoslojni otpor 2.2 kOhm Aksijalno ožičen 1 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5 mm x 12 mm
Duljina
12 mm
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
2,2 kΩ
Promjer
5 mm
Tip
ROX1SJ2K2
Tolerancija ±
5 %