TE Connectivity ROX2SJ100R Metalnoslojni otpor 100 Ohm Aksijalno ožičen 2 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5.5 mm x 16 mm
Duljina
16 mm
Elastičnost
2 W
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
100Ω
Promjer
5.5 mm
Sadržaj
1 kom
Tip
ROX2SJ100R
Tip dizajna
aksijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %