TE Connectivity ROX2SJ390R Metalnoslojni otpor 390 Ohm Aksijalno ožičen 2 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5.5 mm x 16 mm
Duljina
16 mm
Elastičnost
2 W
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
390 Ω
Promjer
5.5 mm
Sadržaj
1 kom
Sukladno RoHS
Da
Tip
ROX2SJ390R
Tolerancija ±
5 %