TE Connectivity ROX2SJ560R Metalnoslojni otpor 560 Ohm Aksijalno ožičen 2 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5 mm x 15 mm
Duljina
15 mm
Elastičnost
2 W
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
560 Ω
Promjer
5 mm
Tip
ROX2SJ560R
Tolerancija ±
5 %