TE Connectivity ROX2SJ68R Metalnoslojni otpor 68 Ohm Aksijalno ožičen 2 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5.5 mm x 16 mm
Duljina
16 mm
Elastičnost
2 W
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
68 Ω
Promjer
5.5 mm
Tip
ROX2SJ68R
Tolerancija ±
5 %