TE Connectivity ROX3SJ27K Metalnoslojni otpor 27 kOhm Aksijalno ožičen 3 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5.5 mm x 16 mm
Duljina
16 mm
Elastičnost
3 W
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
27 kΩ
Promjer
5.5 mm
Tip
ROX3SJ27K
Tolerancija ±
5 %