TE Connectivity SQMW1015RJ Metalnoslojni otpor 15 Ohm Radijalno ožičen 10 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 48 x 10 x 9 mm
Duljina
48 mm
Elastičnost
10 W
Koeficijent temperature
300 ppm
Maksimalna temperatura
+250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
15 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
10 mm
Tip
SQMW1015RJ
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm