TE Connectivity SQMW5100RJ Metalnoslojni otpor 100 Ohm Radijalno ožičen 5 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 25 x 13 x 9 mm
Duljina
25 mm
Elastičnost
5 W
Koeficijent temperature
300 ppm
Maksimalna temperatura
+250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
100Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
13 mm
Tip
SQMW5100RJ
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm