Teretna rastavna sklopka Siemens 3KD4830-0QE20-0 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
3KD48300QE200
Oznaka:
3KD48300QE200
EAN:
rok isporuke manji od 5 sedmica!
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj polova
3.
Broj pomoćnih kontakata kao izmjena
Broj pomoćnih kontakata kao NC kontakata
8.
Broj pomoćnih kontakata kao normalno otvoren
Dim.
(Š x V x Du.) 260 x 235 x 110 mm
Dubina
110 mm
Izvršenje
Schalter
Maksimalni nazivni radni napon Ue pri izmjeničnoj struji
1000 V
Nazivna kratkotrajna podnosiva struja Icw
30 kA
Nazivna neprekinuta struja Iu
800 A
Nazivna neprekinuta struja na AC-21, 400 V
800 A
Nazivna radna snaga pri AC-23, 400 V
400 kW
Nazivna struja
800 A
Nazivna struja - zaokruženo
800 A
Nazivni napon
690 V/AC
Preklopni kapacitet na 400 V
355 kW
Radni napon (detalji)
690 V/AC
Širina
260 mm
Visina
235 mm
Vrsta kontakta
8 zatvarača
8 Öffner
Vrsta proizvoda
Switch rastavljači
Opis
Opis
Prekidač 800A, dim. 4, 3-polni pogon na prednjim kotačima u sredini Osnovni uređaj bez ručke Priključak-odvojivač 3KD ravna spojnica do 1600 A kao snažan glavni, zaustavni prekid ili prekidač za popravak. Razdjelnici prekidača Siemens 3KD do 1600 A pouzdano pružaju osobnu zaštitu i osiguravaju visoku dostupnost sustava u industriji, infrastrukturi i zgradama. Kao glavni, sigurnosni prekidač ili prekidač za popravak, razdjelnici prekidača 3KD pouzdano mijenjaju električnu opremu pod opterećenjem i osiguravaju funkciju prekida napajanja i krugove u niskonaponskim krugovima. 1. Pouzdana zaštita od električnih nesreća. 2. Robusna tehnologija za visoku dostupnost sustava. 3. Svestrana upotreba s promjenjivom vezom i tipovima pogona. 4. Jednostavno postavljanje dodatnih funkcija kroz opsežnu dodatnu opremu. 5. Brzo ugradnja na DIN tračnicu za veličine do 200 A. 6. Učinkovito inženjerstvo kroz opsežne CAx podatke. 7. Jednostavna dokumentacija s ručnim konfiguratorom. 8. Pogodan za vjetroelektrane i solarne sustave. www.siemens.de/schaltgeraete. Siemens nudi kompletan portfelj uređaja za zaštitu, prebacivanje, mjerenje i nadzor, distribucijske sustave, sklopke i utičnice za sigurnu, učinkovitu električnu infrastrukturu u zgradama i industriji.