TRU COMPONENTS RD8025B12M aksijalni ventilator 12 V/DC 51 m/h (D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Broj okretaja
2700 o/min
Dim.
(D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Duljina
80 mm
Izvođenje
1.56 W
Maksimalna potrošnja energije
130 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
51 m³/h
Razina buke (maks.)
29 dB
Širina
80 mm
Tip
RD8025B12M
Visina
25 mm
Opseg isporuke