TRU COMPONENTS TC-10357416 držač osigurača Pogodno za (osigurače) fini osigurač 6,3 x 32 mm 5 A 24 V/DC 1 St.
- Kataloški br:
- 2589354 - 62
- Oznaka:
- TC-10357416
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2589354 - 62
- Oznaka:
- TC-10357416
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-10357416 držač osigurača Pogodno za (osigurače) fini osigurač 6,3 x 32 mm 5 A 24 V/DC 1 St.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prebacuje se na vod za napajanje. Vrlo jednostavno promijeniti neispravan osigurač (bajunetna brava).
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Nazivna struja | 5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 5 A |
| Priključak | pletenica |
| Vrsta montaže | brza |
| Pogodno za | fini osigurač 6,3 x 32 mm |
| Poprečni presjek | 0.81 mm² |
| Broj osigurača | 1 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | TC-10357416 |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | držač osigurača |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Isporučuje se s crvenim kabelom od 150 mm.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)





