TRU COMPONENTS TC-10580788 podnožje releja 300 V/AC (D x Š x V) 30.2 x 13 x 9.4 mm kom.
- Kataloški br:
- 2645197 - 62
- Oznaka:
- TC-10580788
- EAN:
- 4064161337593
- Kataloški br:
- 2645197 - 62
- Oznaka:
- TC-10580788
- EAN:
- 4064161337593
TRU COMPONENTS TC-10580788 podnožje releja 300 V/AC (D x Š x V) 30.2 x 13 x 9.4 mm kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podnožje releja |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | otisak |
| Vrsta montaže (Relej) | za tiskanu pločicu |
| Radni napon | 300 V/AC |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Širina | 13 mm |
| Visina | 9.4 mm |
| Dužina | 30.2 mm |
| dim. | (D x Š x V) 30.2 x 13 x 9.4 mm |
| Tip | TC-10580788 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





