TRU COMPONENTS TC-11592340 prolazna stezaljka 5.2 mm brzo spajanje plava boja 1 St.
- Kataloški br:
- 2898085 - 62
- Oznaka:
- TC-11592340
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2898085 - 62
- Oznaka:
- TC-11592340
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-11592340 prolazna stezaljka 5.2 mm brzo spajanje plava boja 1 St.
2.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Priključak | brzo spajanje |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.2 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.2 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 4 mm² |
| Širina stezaljke | 5.2 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 31 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 31 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | TC-11592340 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | TC-JPT2.5 Blue |
| dim. | (D x Š x V) 48.5 x 5.2 x 35.5 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 35.5 mm |
| Dužina | 48.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (5)





