TRU COMPONENTS TC-11592372 prolazna stezaljka 6.2 mm brzo spajanje zelena, žuta 1 St.
- Kataloški br:
- 2898093 - 62
- Oznaka:
- TC-11592372
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2898093 - 62
- Oznaka:
- TC-11592372
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-11592372 prolazna stezaljka 6.2 mm brzo spajanje zelena, žuta 1 St.
8.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Priključak | brzo spajanje |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.2 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 4 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.2 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 6 mm² |
| Širina stezaljke | 6.2 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Boja | zelena žuta |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | TC-11592372 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | TC-JPT4-PE |
| dim. | (D x Š x V) 56 x 6.2 x 36.5 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 36.5 mm |
| Dužina | 56 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema sličnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (3)





