TRU COMPONENTS TC-13557948 upravitelj pribora 205 mm x 273 mm x 45 mm montaža sa stezaljkama
- Kataloški br:
- 3389487 - 62
- Oznaka:
- TC-13557948
- EAN:
- 4064161472799
- Kataloški br:
- 3389487 - 62
- Oznaka:
- TC-13557948
- EAN:
- 4064161472799
TRU COMPONENTS TC-13557948 upravitelj pribora 205 mm x 273 mm x 45 mm montaža sa stezaljkama
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 190 komada kopči za pričvršćivanje: Asortiman univerzalnih kopči za pričvršćivanje, set od 190 dijelova s 5 alata za rastavljanje. Široka primjena: 6 najčešćih i najpopularnijih veličina zakovica za tijelo, koje pokrivaju veličine rupa od 6 mm do 10 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 205 x 273 x 45 mm |
| Vrsta proizvoda | upravitelj pribora |
| Boja | crna |
| Težina | 330 g |
| Posebne značajke | montaža sa stezaljkama |
| Širina | 273 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dužina | 205 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 190 x kopči za pričvršćivanje automobila
- 4 x alat za otpuštanje plastike
- 1 x metalni ključ
- 1 x kutija za pohranu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





