TRU COMPONENTS TC-13596604 automatski osigurač 150 A crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399151 - 62
- Oznaka:
- TC-13596604
- EAN:
- 4064161476063
- Kataloški br:
- 3399151 - 62
- Oznaka:
- TC-13596604
- EAN:
- 4064161476063
TRU COMPONENTS TC-13596604 automatski osigurač 150 A crna 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otporan na paljenje: zadovoljava standarde SAE J1625, J1171, CE, IP67, kućište otporno na vodu, otporno na prskanje i prašinu
- Radna temperatura: -32°C do 82°C (-25°F do 180°F)
- 3000A@48VDC, 2500A@14VDC (25-150A)
- Priključak: vijak s navojem 1/4"-28, matica: nehrđajući čelik
- Ručni reset: T3+ prekidač, kućište: UL-certificirano 94V0
- Prebacivanje sa 70 VDC na 200%
- Idealno za istosmjerne sustave napajanja u pomorskim, kamionskim i RV aplikacijama s dodatnom zaštitom za pribor.
- Jednostavna instalacija (preporuča se instalacija od strane kvalificiranog osoblja)
- Montaža na površinu, izolator zaštitnog vodiča uključen
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Vrsta proizvoda | automatski osigurač |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivni napon | 12 V/DC24 V/DC48 V/DC |
| Nazivna struja | 150 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 150 A |
| Visina | 45 mm |
| Širina | 49 mm |
| Dužina | 87 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Strujni prekidač jake struje x1
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





