TRU COMPONENTS TC-14085028 silikonska žica 0.5 mm² crvena, crna, žuta, plava boja, zelena 1 Set
- Kataloški br:
- 3521257 - 62
- Oznaka:
- TC-14085028
- EAN:
- 4064161493855
- Kataloški br:
- 3521257 - 62
- Oznaka:
- TC-14085028
- EAN:
- 4064161493855
TRU COMPONENTS TC-14085028 silikonska žica 0.5 mm² crvena, crna, žuta, plava boja, zelena 1 Set
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznimno mekana, temperaturno otporna silikonska žica
- Radna temperatura: -60 °C do 200 °C
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 300 V |
| Sadržaj | 1 Set |
| Presjek | 0.5 mm² |
| Boja | crvena crna žuta plava boja zelena |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Izolacijski material | silikon |
| Određene značajke kabela | vatrostalan otporno na vatru |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14085028 |
| Tip | TC-14085028 |
| Material (detalji) | silikon, bakrena žica |
| Nazivna struja | 4 A |
| AWG maks. | 20 |
| Vanjski Ø | 1.8 mm |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 200 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -60 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 200 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -60 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | silikonska žica |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 5 m silikonske žice 0,5 mm², crvene
- 5 m silikonske žice 0,5 mm², crne
- 5 m silikonske žice 0,5 mm², žute
- 5 m silikonske žice 0,5 mm², plave
- 5 m silikonske žice 0,5 mm², zelene
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





