TRU COMPONENTS TC-14085044 silikonska žica 0.055 mm² crvena, crna, žuta, plava boja, zelena 1 Set
- Kataloški br:
- 3521261 - 62
- Oznaka:
- TC-14085044
- EAN:
- 4064161493893
- Kataloški br:
- 3521261 - 62
- Oznaka:
- TC-14085044
- EAN:
- 4064161493893
TRU COMPONENTS TC-14085044 silikonska žica 0.055 mm² crvena, crna, žuta, plava boja, zelena 1 Set
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznimno mekana, temperaturno otporna silikonska žica
- Radna temperatura: -60 °C do 200 °C
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 300 V |
| Sadržaj | 1 Set |
| Presjek | 0.055 mm² |
| Boja | crvena crna žuta plava boja zelena |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.055 mm² |
| Izolacijski material | silikon |
| Određene značajke kabela | vatrostalan otporno na vatru |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14085044 |
| Tip | TC-14085044 |
| Material (detalji) | silikon, bakrena žica |
| Nazivna struja | 0.44 A |
| AWG maks. | 30 |
| Vanjski Ø | 0.8 mm |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 200 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -60 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 200 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -60 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | silikonska žica |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 20 m silikonske žice 0,055 mm², crvene
- 20 m silikonske žice 0,055 mm², crne
- 20 m silikonske žice 0,055 mm², žute
- 20 m silikonske žice 0,055 mm², plave
- 20 m silikonske žice 0,055 mm², zelene
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





