TRU COMPONENTS TC-14376152 brzo otpuštanje fleksibilno: 0.5-0.75 mm² kruti: 0.5-0.75 mm² Broj polova (broj): 1 12 kom. pr
- Kataloški br:
- 3594038 - 62
- Oznaka:
- TC-14376152
- EAN:
- 4064161504339
- Kataloški br:
- 3594038 - 62
- Oznaka:
- TC-14376152
- EAN:
- 4064161504339
TRU COMPONENTS TC-14376152 brzo otpuštanje fleksibilno: 0.5-0.75 mm² kruti: 0.5-0.75 mm² Broj polova (broj): 1 12 kom. pr
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilno s punim, užlijebljenim i fleksibilnim ljestvama.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brzo otpuštanje |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 0.75 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 0.75 mm² |
| Broj polova | 1 |
| Boja | prozirna crna |
| Nazivna struja | 9 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 9 A |
| Sadržaj | 12 kom. |
| dim. | (D x Š) 26.5 mm x 12.8 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14376152 |
| Ugradna rupa Ø | 2.1 mm |
| Industrijsko pakiranje | ne |
| Izolacijski materijal | PC |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Nazivni napon | 36 V |
| Širina | 12.8 mm |
| Dužina | 26.5 mm |
| Značajke spojne stezaljke | brzo otpuštanje |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 12x brzih zatvarača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





