TRU COMPONENTS TC-14376164 brzo otpuštanje fleksibilno: 2.5-4.0 mm² kruti: 2.5-4.0 mm² Broj polova (broj): 1 12 kom. žuta
- Kataloški br:
- 3594041 - 62
- Oznaka:
- TC-14376164
- EAN:
- 4064161504360
- Kataloški br:
- 3594041 - 62
- Oznaka:
- TC-14376164
- EAN:
- 4064161504360
TRU COMPONENTS TC-14376164 brzo otpuštanje fleksibilno: 2.5-4.0 mm² kruti: 2.5-4.0 mm² Broj polova (broj): 1 12 kom. žuta
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilno s punim, užlijebljenim i fleksibilnim ljestvama.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brzo otpuštanje |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 4.0 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 4.0 mm² |
| Broj polova | 1 |
| Boja | žuta |
| Nazivna struja | 5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 5 A |
| Sadržaj | 12 kom. |
| dim. | (D x Š) 36.0 mm x 11.5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14376164 |
| Duljina skidanja izolacije | 6 mm |
| Industrijsko pakiranje | ne |
| Izolacijski materijal | PP-PA6 |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Nazivni napon | 12 V24 V |
| Širina | 11.5 mm |
| Dužina | 36.0 mm |
| Značajke spojne stezaljke | brzo otpuštanje |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 12x brzih kopči
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





