TRU COMPONENTS TC-14376388 lanac napajanja
- Kataloški br:
- 3594097 - 62
- Oznaka:
- TC-14376388
- EAN:
- 4064161505046
- Kataloški br:
- 3594097 - 62
- Oznaka:
- TC-14376388
- EAN:
- 4064161505046
TRU COMPONENTS TC-14376388 lanac napajanja
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Unutarnje dimenzije (Š x V):40 mm x15 mm
- Vanjske dimenzije (Š x V):48 mm x19.4 mm
- Radijus savijanja: 28 mm
- Duljina:1000 mm
- Materijal:Plastika
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lanac napajanja |
| Unutarnja širina | 40 mm |
| Vanjska širina | 48 mm |
| Polumjer savijanja | 28 mm |
| Broj dijelova lanca | 50 |
| Boja | crna |
| Vanjska visina | 19.4 mm |
| Unutrašnja višina | 15 mm |
| Material (detalji) | Plastika |
| Dužina | 1000 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Podjela po karikama lanca | 20 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14376388 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina u radijusu (M) | 28 mm |
| Tip | TC-14376388 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





