Trust Ferro miš bežično bijela 9 Tipke 3200 dpi
- Kataloški br:
- 3530794 - 62
- Oznaka:
- 25674
- EAN:
- 8713439256741
- Kataloški br:
- 3530794 - 62
- Oznaka:
- 25674
- EAN:
- 8713439256741
Trust Ferro miš bežično bijela 9 Tipke 3200 dpi
105.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Univerzalna 3200 DPI bijela
- Bluetooth za obje ruke
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 9
- Izvor energije: baterije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Sučelje | USB a Bluetooth |
| Rezolucija senzora | 3200 dpi |
| Brojevi tipka | 9 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | bijela |
| Širina | 67 mm |
| Visina | 40 mm |
| Dubina | 118 mm |
| Težina | 133 g |
| Podržani operativni sustavi | Windows macOS Android iOS |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Vek trajanja baterije | 19 Monat( e) |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | ne |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 4 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Tihi klik | da |
| Podrška za više uređaja | da |
| Baterije su uključene | da |
| Korisničko uputstvo | da |
| Uključen prijemnik | da |
Opis
Opis
Bežični miš s vezom za više uređaja i hiperscroll kotačićem za super brzo pomicanje
Skrolajte kao profesionalac
Višezadaćnost je jednostavna – s Ferrom možete bez napora raditi na proračunskim tablicama, dokumentima ili kreativnim projektima. Metalni kotačić Hyperscroll i funkcija naginjanja omogućuju vertikalnu i horizontalnu navigaciju, dok optički senzor osigurava glatko pomicanje, klikanje i pomicanje.
Više uređaja istovremeno
Ovaj bežični miš može se povezati s do tri uređaja putem dva Bluetooth priključka i 2,4 GHz USB-A prijemnika. Spremni za promjenu? Prebacujte se između prijenosnog računala, tableta ili stolnog računala jednim dodirom gumba – ne može biti jednostavnije!
Dugotrajna izvedba
Raditi bežično? Nema problema. S trajanjem baterije do 19 mjeseci*, Ferro osigurava dugotrajne performanse i manje prekida kako biste ostali produktivni. Vi imate kontrolu!*Trajanje baterije temelji se na prosječnoj upotrebi i može varirati ovisno o okolnostima.
Tiha preciznost
Tihe tipke i bočne tipke za palac omogućuju vam klikanje, pomicanje i rad bez ometanja sebe ili drugih. S podesivom brzinom između 1000 i 3200 dpi, možete uživati u preciznoj i glatkoj kontroli – tijekom rada, pregledavanja, uređivanja i još mnogo toga.
Čistač Klikovi
Izrađen od 85% reciklirane plastike, ovaj bežični miš tvrtke Trust pomaže vam da radite ekološki prihvatljivije bez kompromisa u pogledu performansi, dizajna ili udobnosti. Bolje za okoliš, bolje za vaš radni dan!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Skrolajte kao profesionalac
Višezadaćnost je jednostavna – s Ferrom možete bez napora raditi na proračunskim tablicama, dokumentima ili kreativnim projektima. Metalni kotačić Hyperscroll i funkcija naginjanja omogućuju vertikalnu i horizontalnu navigaciju, dok optički senzor osigurava glatko pomicanje, klikanje i pomicanje.
Više uređaja istovremeno
Ovaj bežični miš može se povezati s do tri uređaja putem dva Bluetooth priključka i 2,4 GHz USB-A prijemnika. Spremni za promjenu? Prebacujte se između prijenosnog računala, tableta ili stolnog računala jednim dodirom gumba – ne može biti jednostavnije!
Dugotrajna izvedba
Raditi bežično? Nema problema. S trajanjem baterije do 19 mjeseci*, Ferro osigurava dugotrajne performanse i manje prekida kako biste ostali produktivni. Vi imate kontrolu!*Trajanje baterije temelji se na prosječnoj upotrebi i može varirati ovisno o okolnostima.
Tiha preciznost
Tihe tipke i bočne tipke za palac omogućuju vam klikanje, pomicanje i rad bez ometanja sebe ili drugih. S podesivom brzinom između 1000 i 3200 dpi, možete uživati u preciznoj i glatkoj kontroli – tijekom rada, pregledavanja, uređivanja i još mnogo toga.
Čistač Klikovi
Izrađen od 85% reciklirane plastike, ovaj bežični miš tvrtke Trust pomaže vam da radite ekološki prihvatljivije bez kompromisa u pogledu performansi, dizajna ili udobnosti. Bolje za okoliš, bolje za vaš radni dan!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Bežični miš
- USB mikro prijemnik koji se može pohraniti
- 2 AA baterije
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)





