Trust Maus mit Kabel miš 3 Tipke
- Kataloški br:
- 3410081 - 62
- Oznaka:
- 24271
- EAN:
- 8713439242713
- Kataloški br:
- 3410081 - 62
- Oznaka:
- 24271
- EAN:
- 8713439242713
Trust Maus mit Kabel miš 3 Tipke
29.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Miš s tri tipke i pogodan je za ljevoruke i dešnjake.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Duljina kabela | 160 cm |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 116 mm |
| Dubina | 38 mm |
| Težina | 83 g |
| Napajanje | USB (integriran) |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
Opis
Opis
Miš jednostavan za korištenje za desnoruke i ljevoruke korisnike; Povratak na osnove; Teksturirani kotačić za pomicanje olakšava pomicanje, a optički senzor od 1200 DPI čini upotrebu miša jednostavnom na gotovo svakoj površini.; USB kabel duljine 160 cm nudi obilje slobode kretanja - jednostavno ga priključite i počnite raditi. ;
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Windows, Chrome OS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





