Trust ZYLO miš bežično crna 6 Tipke 2400 dpi
- Kataloški br:
- 3530793 - 62
- Oznaka:
- 25733
- EAN:
- 8713439257335
- Kataloški br:
- 3530793 - 62
- Oznaka:
- 25733
- EAN:
- 8713439257335
Trust ZYLO miš bežično crna 6 Tipke 2400 dpi
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Putovanje 2400 DPI Crna
- Bežični RF uređaj za obje ruke
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 6
- Izvor napajanja: Baterije
- Integrirana punjiva baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Sučelje | USB-C® |
| Rezolucija senzora | 2400 dpi |
| Brojevi tipka | 6 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | crna |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dubina | 108 mm |
| Težina | 55 g |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Podržani operativni sustavi | Windows macOS |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | ne |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 3 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Uključen prijemnik | da |
Opis
Opis
Bežični, sklopivi džepni miš za u pokretu
Vaš džepni pratitelj
Zylo sklopivi bežični miš je manji od standardnog novčanika i lako stane u džep, što ga čini idealnim suputnikom za rad u pokretu. Vrijeme za odustajanje? Za isključivanje, jednostavno ga zatvorite – ne može biti lakše!
Bežično briljantan
2,4 GHz USB-C prijemnik miša, koji je magnetski pohranjen izravno unutar miša, osigurava stabilnu bežičnu vezu. Bilo da vam je glavni miš ili praktična rezerva za pokret – jednostavno ga priključite i počnite.
Beskrajno klikanje
Zylo nudi do 5 mjeseci rada s jednim punjenjem*. Zahvaljujući integriranoj bateriji i priloženom USB-C kabelu za punjenje, ovaj bežični miš je uvijek spreman za upotrebu, što ga čini idealnim za produktivan rad u pokretu. *Trajanje baterije temelji se na prosječnoj upotrebi; može varirati ovisno o okolnostima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vaš džepni pratitelj
Zylo sklopivi bežični miš je manji od standardnog novčanika i lako stane u džep, što ga čini idealnim suputnikom za rad u pokretu. Vrijeme za odustajanje? Za isključivanje, jednostavno ga zatvorite – ne može biti lakše!
Bežično briljantan
2,4 GHz USB-C prijemnik miša, koji je magnetski pohranjen izravno unutar miša, osigurava stabilnu bežičnu vezu. Bilo da vam je glavni miš ili praktična rezerva za pokret – jednostavno ga priključite i počnite.
Beskrajno klikanje
Zylo nudi do 5 mjeseci rada s jednim punjenjem*. Zahvaljujući integriranoj bateriji i priloženom USB-C kabelu za punjenje, ovaj bežični miš je uvijek spreman za upotrebu, što ga čini idealnim za produktivan rad u pokretu. *Trajanje baterije temelji se na prosječnoj upotrebi; može varirati ovisno o okolnostima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





