TRYX ROTA PRO ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
- Kataloški br:
- 3461729 - 62
- Oznaka:
- F-R140P-NN1M-G0W
- EAN:
- 6977029650186
- Kataloški br:
- 3461729 - 62
- Oznaka:
- F-R140P-NN1M-G0W
- EAN:
- 6977029650186
TRYX ROTA PRO ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan 140 mm PWM ventilator
- Do 1.650 okretaja u minuti
- Protok zraka s maksimalnim protokom od 170,41 m³/h i statičkim tlakom do 2,53 mmH2O
- Fluidni dinamički ležaj
- Lopatice ventilatora izrađene od LCP-a
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 32 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 170.41 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1650 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | bijela |
| Težina | 270 g |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 140 mm |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Snažan 140 mm PWM ventilator, do 1650 okretaja u minuti, maksimalni protok zraka od 170,41 m³/h i statički tlak do 2,53 mmH2O, fluidni dinamički ležaj, LC lopatice ventilatora
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Bijeli 140 mm PWM ventilator za visoke performanse
- Optimalno hlađenje s snažnih 1650 okretaja u minuti
- Vrlo visok protok zraka i statički tlak
- Izdržljivi fluidno-dinamički klizni ležaj
- Niska razina buke od samo 32 dB(A) pri punom opterećenju
- Lopatice ventilatora izrađene od visokokvalitetnog LCP materijala
- Može se koristiti u oba slučaja i na radijatorima
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





