TRYX ROTA SL ARGB ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3461730 - 62
- Oznaka:
- F-R120A-AM3M-G0K
- EAN:
- 6977029650506
- Kataloški br:
- 3461730 - 62
- Oznaka:
- F-R120A-AM3M-G0K
- EAN:
- 6977029650506
TRYX ROTA SL ARGB ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Paket od 3 ARGB ventilatora od 120 mm
- U crnoj boji
- S kontaktnim utičnim priključkom
- Magnetski kabel
- FDB ležajevi i antivibracijske pločice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 28.87 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 111.52 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1850 U/min |
| Boja | crna |
| Težina | 710 g |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 3 kom. |
Opis
Opis
Paket od 3 ARGB ventilatora od 120 mm, crne boje, s kontaktnim konektorom, magnetskim kabelom, FDB ležajevima i antivibracijskim jastučićima
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





