Uni-T UTG9604T funkcijski generator na struju 600 MHz (max) 4-kanalni proizvoljno, pravokutnik, puls, rampa, buka, sinus
- Kataloški br:
- 3403917 - 62
- Oznaka:
- 181300100083X
- EAN:
- 6935750596043
- Kataloški br:
- 3403917 - 62
- Oznaka:
- 181300100083X
- EAN:
- 6935750596043
Uni-T UTG9604T funkcijski generator na struju 600 MHz (max) 4-kanalni proizvoljno, pravokutnik, puls, rampa, buka, sinus
19,010.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19,010.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Maks. izlazna frekvencija: 600 MHz
- - Brzina uzorkovanja: 2,5 GSA/s
- - Vertikalna rezolucija: 16 bita
- - Kanali: 4
- - Duljina proizvoljnog valnog oblika: 64 Mpts
- - Zaslon: 10,1-inčni TFT LCD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | funkcijski generator na struju |
| Područje frekvencije | 600 MHz (max) |
| Izlazni oblici signala | proizvoljno pravokutnik puls rampa buka sinusni val |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (Š x V) 220 mm x 350 mm |
| Težina | 5 kg |
| Broj kanala | 4-kanalni |
| Frekvencija (maks.) | 600 MHz |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 350 mm |
| Napajanje | strujno napajanje |
| Tip | UTG9604T |
Opis
Opis
UTG9604T je 4-kanalni generator valnih oblika koji nudi napredne značajke poput generiranja šuma i PRBS-a. S maksimalnom izlaznom frekvencijom od 600 MHz i brzinom uzorkovanja do 2,5 Gsa/s, osigurava precizno i stabilno generiranje signala zahvaljujući tehnologiji izravnog digitalnog sintetizatora (DDS). UTG9604T impresionira visokim performansama, svestranim značajkama i ultra finom rezolucijom od 1 μHz, idealnom za zahtjevne primjene. Njegov 10,1-inčni zaslon osjetljiv na dodir visoke rezolucije i ergonomski dizajn poboljšavaju udobnost korisnika i povećavaju učinkovitost za intuitivan i učinkovit rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- - 10,1-inčni zaslon osjetljiv na dodir: UTG9604T ima 10,1-inčni kapacitivni zaslon osjetljiv na dodir rezolucije 1280 × 800 i novi dizajn korisničkog sučelja koji pruža intuitivno upravljanje i poboljšano korisničko iskustvo.
- - 4-kanalni izlaz i 4 načina rada: Standardni 4-kanalni izlaz za istovremeno generiranje različitih signala. Uz linearni i logaritamski način rada, UTG9604T nudi dva nova načina rada:
- Korak način rada: Precizna, postupna podešavanja
- Način popisa: Definirane vrijednosti ili točke za preciznu kontrolu generiranja signala
- - 8-znamenkasti brojač frekvencija: Mjeri frekvencije od 100 MHz do 800 MHz s visokom preciznošću i analizira parametre kao što su frekvencija, period, radni ciklus te pozitivne i negativne širine impulsa.
- - Svestrani načini modulacije i proizvoljni valni oblici: Podržava AM, FM, PM, DSB-AM, QAM, ASK, FSK, PSK, PWM i više za podučavanje i testiranje komunikacijskih sustava. Sadrži preko 200 unaprijed definiranih proizvoljnih valnih oblika za primjenu u inženjerstvu, biomedicini, standardima i matematici.
- - Izlaz protokola: Podržava SPI, I2C i UART, idealno za svestrano testiranje digitalnih sučelja.
- - Funkcija PRBS i SNR:
- - PRBS generator za testiranje stope pogrešaka u bitovima pri brzim prijenosima podataka
- - SNR funkcija za superponiranje Gaussovog šuma radi procjene imunosti uređaja na šum
Opseg isporuke
- - UTG9604T (4 kanala, 600 MHz)
- - Kabel za napajanje × 1
- - USB podatkovni kabel × 1
- - BNC-BNC kabel × 4
- - Višejezične sigurnosne upute
- - Kratki vodič
- - Potvrda o kalibraciji
Komentar
Drugi modeli - UTG9354T: Generator valnih oblika, izlazna frekvencija 350 MHz, brzina uzorkovanja 2,5 GSa/s, vertikalna rezolucija 16-bit/14-bit, 4 kanala, 64 Mpts proizvoljne duljine valnog oblika, 10,1-inčni TFT LCD zaslon osjetljiv na dodir. - UTG9504T: Generator valnih oblika, izlazna frekvencija 500 MHz, brzina uzorkovanja 2,5 GSa/s, vertikalna rezolucija 16-bit/14-bit, 4 kanala, 64 Mpts proizvoljne duljine valnog oblika, 10,1-inčni TFT LCD zaslon osjetljiv na dodir.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





