Urban Armor Gear Pathfinder remen 44 mm, 45 mm, 46 mm uni crna, titan Watch serija 4, Watch serija 5, Watch serija 6, Wa
- Kataloški br:
- 3450740 - 62
- Oznaka:
- 1.94161E+11
- EAN:
- 840283915956
- Kataloški br:
- 3450740 - 62
- Oznaka:
- 1.94161E+11
- EAN:
- 840283915956
Urban Armor Gear Pathfinder remen 44 mm, 45 mm, 46 mm uni crna, titan Watch serija 4, Watch serija 5, Watch serija 6, Wa
170.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- remen za sat
- Kompatibilnost marki: Apple
- Crna, Titan
- Silikon
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | remen |
| Pogodno za | Watch serija 4 Watch serija 5 Watch serija 6 Watch serija 7 Watch serija 8 Watch serija 9 Watch serija 10 Watch SE Watch Ultra Watch Ultra 2 |
| Prikladno za veličinu kućišta | 44 mm45 mm46 mm |
| Veličina | uni |
| Boja (narukvica) | crna titan |
| Kopča | sigurnosna kopča |
| Dužina | 26.67 cm |
| Širina | 3.18 cm |
| Visina | 0.38 cm |
| Boja | crna titan |
| Pogodno za proizvod | Apple Watch |
| Materijal | silikon |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Apple |
Opis
Opis
Poboljšajte svoje iskustvo korištenja pametnog sata reverzibilnim magnetskim remenom za sat Pathfinder. Opremljena snažnim magnetima skrivenim unutar narukvice, što vam omogućuje jednostavno i brzo omotavanje narukvice oko zapešća za precizno pristajanje. Krajnja zaštitna ploča i petlja pružaju pouzdanu sigurnost za vaš pametni sat. Kombinacija našeg mekog silikona i magnetskog zatvaranja nudi iznimnu cjelodnevnu udobnost i izbjegava točke pritiska tradicionalnih kopči. Upotpunite svaku odjevnu kombinaciju našim elegantnim i reverzibilnim dvobojnim dizajnom.
Reverzibilna magnetska narukvica s dvije sigurnosne petlje u različitim bojama koje vam omogućuju stvaranje više kombinacija boja
Krajnji graničnik i priložena petlja pružaju pouzdanu sigurnost i osiguravaju da vaš sat ostane sigurno pričvršćen na vašem zapešću
Precizne rupice za besprijekornu integraciju s vašim Apple Watchom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Reverzibilna magnetska narukvica s dvije sigurnosne petlje u različitim bojama koje vam omogućuju stvaranje više kombinacija boja
Krajnji graničnik i priložena petlja pružaju pouzdanu sigurnost i osiguravaju da vaš sat ostane sigurno pričvršćen na vašem zapešću
Precizne rupice za besprijekornu integraciju s vašim Apple Watchom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





