V-TAC 10478 VT-61003 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED LED 3 W bijela
- Kataloški br:
- 3588501 - 62
- Oznaka:
- 10478
- EAN:
- 3800170208650
- Kataloški br:
- 3588501 - 62
- Oznaka:
- 10478
- EAN:
- 3800170208650
V-TAC 10478 VT-61003 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED LED 3 W bijela
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3 W Ukupan svjetlosni tok= 330 lm Boja svjetla= 4000 K prirodno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | LED |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 3 W |
| Snaga | 3 W |
| Svjetlosni tok | 330 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 330 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | prirodno bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 80 mm |
| Širina za ugradnju | 80 mm |
| Dubina ugradnje | 28.2 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Težina | 0.0825 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Ø x V) 90.2 mm x 28.2 mm |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Širina | 90.2 mm |
| Visina | 28.2 mm |
| Dužina | 90.2 mm |
| Dubina | 28.2 mm |
| Promjer | 90.2 mm |
| Oblik svjetiljka | SQ16 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





