V-TAC 10479 VT-61003 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 3 W bijela
- Kataloški br:
- 3588502 - 62
- Oznaka:
- 10479
- EAN:
- 3800170208667
- Kataloški br:
- 3588502 - 62
- Oznaka:
- 10479
- EAN:
- 3800170208667
V-TAC 10479 VT-61003 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 3 W bijela
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3 W Ukupan svjetlosni tok= 330 lm Boja svjetla= 6500 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Snaga | 3 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 330 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Dizajn | kvadratni |
| Kut zračenja | 360 ° |
| Ugradna dužina | 80 mm |
| Širina za ugradnju | 80 mm |
| Dubina ugradnje | 28.2 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (D x Š) 90.2 mm x 90.2 mm |
| Područje boje svjetla | 6500 K |
| Širina | 90.2 mm |
| Dužina | 90.2 mm |
| Dubina | 28.2 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





